Merkato

Kovacic alternativa e Jorginhos për Man.City-in

Manchester City po has vështirësi për të firmosur me mesfushorin italo-brazilian të Napolit Jorginho, pasi klubi i kaltër po refuzon ofertat e njëpasnjëshme të klubit anglez. Jorginho vazhdon të mbetet dëshira e parë e Pep Guardiolës për të përforcuar mesfushën e Citiziens, por nëse nuk arrinë dot te lojtari i kombëtares italiane drejtuesit e kampionëve të Anglisë do të hidhen në sulm për alternativën rezervë të mesfushorit të Napolit që është kroati Mateo Kovacic. Ish lojtari i Interit po gjen pak hapësira në formacionin e Realit të Madridit dhe është gati të provojë një eksperiencë të re në mënyrë që ketë mundësi të luajë më shumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top