Bundesliga

Kramariç i jep fitoren Hoffenhaimit, Leverkusen “djeg” Hannoverin

Hoffenhaim rikthehet tek suksesi në Bundesligë, me vendasit që fituan në shifrat 2-1 ndaj Nurenberg. Goli i avantazhit për vendasit erdhi në minutën e 25-të, me anë të Kramaric, i cili u tregua i saktë nga e pika e bardhë e penalltisë.

Nurnberg tentoi të rikthente ekuilibrat, por pavarësisht dëshirës, nuk arritën ta bënin një gjë të tillë. Gjithsesi në minutën e 61-të të pjesës së dytë, Behrens riktheu përkohësisht ekuilibrat. Ndërkohë ishte sërish Kramaric, ai i cili dërgoi sërish përpara të tijtë në minutën e 78′.

Bayer Leverkusen zhyt akoma edhe më thellë Hannoverin e vendit të fundit, duke i mposhtur këta të fundit me rezultatin 3-2. Dy golat e Volland bënë që pjesa e parë të shkonte në favor të “aspirinave”, ndërsa në pjesën e dytë Jonatha dhe autogol i Weiser bën që rezultati të barazohej në 2 me 2. Sidoqoftë Leverkusen nuk u dorëzua dhe në të 87-ën, Havertz i dhuroi suksesin skuadrës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency