Kategoria Superiore

Krasniqi: Bëra luftë për t’u rikthyer, dëmtimi më vuri në dyshim karrierën

Gëzim Krasniqi, mbrojtësi Kavajaj i Kukësit, ishte ndër më të mirët në fushë në fitoren minimale ndaj Bylisit. Në lidhjen me “Gol pas Goli’, ai u shpreh:

“Detyra jonë është të luftojmë dhe të triumfojmë ndaj çdo kundërshtari. Thjesht bëmë detyrën. Kam kaluar një situatë shumë të vështirë me veten. Bëra një dëmtim që nuk është i lehtë dhe të vë në dyshim vazhdimin e karrierës. Bëra luftë dhe çdo gjë për t’u rikthyer.”

Krasniqët në futboll: Qerreti i Kavajës ka nxjerrë shumë futbollistë, tre Krasniqë janë në qarkullim. Unë jam lojtar i Kukësit dhe mund të themi se jemi pak më të fortë se Partizani i viteve më parë. Te Kukësi janë më kërkues dhe agresivë. Presidenti do pikët dhe ne duhet ta respektojmë këtë gjë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency