Kategoria Superiore

Krasniqi: Duam fitoren me Bylisin, diferenca me Vllazninë e rikuperueshme

Në konferencën për shtyp për ndeshjen me Bylisin, në radët e Teutës doli sulmuesi Blerim Krasniqi, i cili e nisi prononcimin e tij duke folur për humbjen me Vllazninë.  “Besoj se ne dhamë maksimumin në Shkodër, pavarësisht se nuk ishte dita jonë më e mirë. Ndoshta duhej vlerësuar më shumë ndeshja. Presioni? Nuk mendoj që presioni është i madh, pasi në ndeshjet e fundit kemi shënuar gola. Besoj se do të vijë momenti që të çlirohemi nga ky ngërç dhe të ecim përpara”.

Rastet e humbura: “Normalisht më vjen keq për to. Një sulmues matet me gola. Çdo sulmues e vuan atë pjesë. Normalisht duhen vlerësuar të gjitha rastet dhe të tregohemi të ftohtë para portës. Sa gola do të shënoj nuk mund ta them. Çdo sulmues do të shënojë sa më shumë”.

Përballja me Bylisin: “Vlen si të tjerat, duam tri pikët. Futemi në fushë vetëm për fitore. Duam të marrim maksimumin nga kjo ndeshje. Diferenca me Vllazninë? Nëntë pikë nuk janë shumë, por nuk janë as pak. Ka ndeshje plot, kemi edhe dy ndeshje direkte me Vllazninë. Besoj se ka kohë akoma për të rikuperuar”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency