Kategoria Superiore

Krasniqi: Po prisnim me padurim të hakmerreshim ndaj Kastriotit

Blerim Krasniqi ishte dhe njeriu i ndeshjes në sfidën ndaj Kastriotit të fituar me rezultatin 4-0 nga korçarët. Në intervistën me “Gol pas Goli” ai u shpreh se kishte shumë arsye përse skuadra reagoi pozitivisht në këtë sfidë.

“Gjithmonë sulmuesi matet me gola. Pavarësisht sa mund të lëvizë nëpër fushë, goli është rezultati më i mirë për sulmuesin. Kërkoj edhe më shumë nga vetja. Kam qenë edhe i dëmtuar. Falënderoj Zotin që u kthyem te fitorja dhe te golat”.

Sfidë revanshi: Mezi e kishim pritur këtë sfidë. Ne e dimë çfarë kemi hequr në Fushë-Krujë dhe si na kanë pritur. Ishte një lloj hakmarrjeje. Nuk ka shanse që një futbollist të luajë rehat në atë llojë fushe, në atë ambient. Asnjë futbollist nuk mund të jap maksimumin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency