Futboll

Krenari! Marseille – PSG, topin e parë e shkelmon Lorik Cana!

Në Francë është koha për të ndjekur “Le Classique”, ndeshjen e famshme të Le Championnat, Marseille – Paris SG, që është pagëzuar kështu për shkak të rivalitetit të egër që kanë këto dy kundërshtarë. Për shqiptarët kjo përplasje plot sharm e futbollit francez ofron një emocion të vecantë.  Në orën 21:00, në castet e para të këtij takimi, kapiteni legjendar i përfaqësueses kuqezi, si dhe ish-kapiteni i klubit nga Provansa, Lorik Cana, do të shkelmojë topin e parë në “Velodrome”, pikërisht ndaj klubit parizien, që përbën njëherësh edhe ekipin e tij të parë në futbollin profesionist. Krenari dhe emocione të jazhtëzakonshme për një ikonë të kombëtares, i cili i dha zyrtarisht lamtumirë futbollit të luajtur në eliminatoren e fundit të “Rusi 2018”, ndaj Italisë në “Loro Borici”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency