Premier League

Kreu me sukses detyrën ushtrake, Son i karantinuar në shtëpinë e tij në Londër!

Heung Min Son më në fund e kreu me sukses detyrën ushtarake në Korenë e Jugut dhe këtë fundjavë u rikthye në Londër për të vazhduar karrierën e tij si futbollist. 27-vjeçari, i cili kishte marrë urdhërin për të kryer shërbimin e detyruar ushtarak në vendin e tij, shërbeu me sukses për 3 javë në forcat detare të Koresë së Jugut, ku ishte caktuar me detyrë në ishullin e Jeju që gjendet në jug të vendit.

Shërbimi ushtarak i Son zgjati shumë pak për shkak se në vitin 2018 ai fitoi medaljen e artë për Korenë e Jugut në futboll në lojrat Aziatike dhe shërbimi ushtarak për merita të veçanta ju reduktua nga 21 muaj në 3 javë. Vetë lojtari i Tottenham sapo ishte kthyer nga një dëmtim në krah nuk do të jetë e nevojshme që të kryejë periudhën e karantimit, vetëm nëse rezulton pozitiv për koronavirusin. Ai do të nisë menjëherë nga stërvitja indidivuale këtë të hënë, me shtetin britanik që do të hedhë hapin e parë drejt rihapjes së futbollit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency