Gossip

Krishtlindje te Lazio/ Strakosha shkon i vetëm, spikat Jesicca Immobile (Foto)

Edhe në ‘shtëpinë’ e Lazios ka festë për Krishtlindjet. Klubi bardhekaltër ka organizuar një festë madhështore mbrëmjen e djeshme, ku kanë marrë pjesë të gjithë futbollistët dhe familjarët e tyre, por edhe të gjithë bashkëpunëtorët e skuadrës.

Nuk ka munguar as emblema laciale, shqiponja, që ishte e njëjta që fluturoi edhe në qiellin shqiptar, në ‘Qemal Stafa”, para ndeshjes Shqipëri-Zvicër, në tetorin e 2013-ës.

Ra në sy prezenca e Immobiles, me bashkëshorten e tij modele, që edhe këtë herë tërhoqi vëmendjen e fotografëve. Portieri shqiptar i bardhekaltërve, Thomas Strakosha kishte shkuar i vetëm në këtë festë, ndërsa u shfaq mjaft i lumtur dhe i qeshur në shoqërinë e shokëve të ekipit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency