Futboll

Kristi Qose protagonist te Ruzhomberok

Kristi Qose gjen rrjetën e parë me fanelën Ruzhomberok ku u transferua gjatë mësaj vere. Mesfushori shqiptar që numëron edhe një ndeshje me Kombëtaren në miqësoren ndaj San Marinos tre vjet më parë, realizoi një gol në barazimin 3-3 që skuadra e tij arriti ndaj Trencin në kampionatin Sllovak. Ishte minuta e 84 e takimit kur lojtari shqiptar realizoi pas një goditje këndi duke vendosur barazpeshën 3-3 në një ndeshje të luftuar nga të dyja skuadrat. Qose është një nga lojtarët më të spikatur të Ruzhomberok gjatë këtij sezoni dhe këtë ai e tregoi edhe në dy përballjet e Europa League kundër skuadrës së Evertonit. 22-vjeçari që është aktivizuar gjithashtu edhe në kombëtaret e grupmoshave, u transferua te skuadra e Ružomberok gjatë kësaj vere pas aventurës 1-vjeçare po në Sllovaki me skuadrën e Zemplin Michalovce.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency