Bundesliga

Kriza e Kolnit nuk ka fund, Wolfsburg – Hertha, 6 gola për të ndarë pikët

Kolni konfirmoi formën e dobët të këtij fillimsezoni, teksa pësoi humbjen e 9-të sezonale, këtë radhë 0-3 në shtëpi nga Hoffenheimi. Skuadra mike u tregua e pamëshirshme, teksa shënoi që në minutën e 10-të me Geiger. Më gjithë përpjekjet e Kolnit për të ndryshuar rrjedhën e lojës, miqtë gjetën edhe golin e dytë me Wanger me 11-metërsh, ndërsa “vulosën” shifrat në 0-3 po me Wagner, 10 minuta para përfundimit të kohës së rregullt. Kjo disfatë e mban Kolnin në vendin e fundit në Bundesligë, ndërsa Hoffenheimi ngjitet në vendin e 5-të me 19 pikë.

6 gola u shënuan në ndeshjen mes Wolfsburgut dhe Herthës së Berlinit, por kjo sfidë nuk nxorri fitues. Ibisevic shënoi për miqtë që në minutën e parë, por “ujqërit” realizuan dy herë në fund të pjesës së parë me Mallin dhe Gomez (ky i fundit kishte humbur një 1-metërshi). Barazoi Rekik në fillim të fraksionit të dytë, por sërish Wolfsburgu mori avantazhin me Origin. S’ishte e thënë që të kishte një fitues në “Volkswagen Arena”, pasi Hertha barazoi me Selke nëminutën e 83-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency