Premier League

Kriza e rezultateve, tek Evertoni duan kthimin e David Moyes

David Moyes mund të rikthehet në krye të skuadrës së Evertonit. Rezultatet negative në këto 9 javë të para në Premier League-s i rrezikojnë seriozisht vendin trajnerit aktual, holandezit Ronald Koeman. Ekipi nga Liverpuli nën drejtimin e Koeman ka arritur të grumbullojë vetëm 7 pikë nga 27 të mundshme, duke u pozicionuar në vendin e 18-të në renditje, pra në zonën e rënies nga kategoria. Humbja e thellë me Arsenalin e ka thelluar akoma më shumë krizën në skuadër dhe drejtuesit e klubit po mendojnë seriozisht për një zëvendësues. Sipas mediave angleze, mendohet se do të jetë pikërisht Moyes pasuesi i Koeman, pasi e njeh mirë ambientin për faktin se e ka drejtuar Evertonin gjatë viteve 2002-2013.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency