Serie A

Krizë rezultatesh te Napoli, drejtuesit mbështesin trajnerin Ancelotti

Napoli nuk fiton prej 4 javësh në kampionatin italian dhe tani e sheh kreun plot 12 pikë larg, ndërsa mbrëmjen e djeshme, në përfundim të ndeshjes me Genoan, tifozët vërshëllyen gjatë paraqitjen e futbollistëve të kaltër.

Megjithatë përtej zërave që flisnin për një shkarkim të mundshëm të Ancelottit, ka qenë vetë klub i që ka reaguar, duke thënë se drejtuesit kanë besim të fortë te trajneri italian dhe se nuk kanë ndërmend të ndryshojnë në pankinë.

“Presidenti De Laurentiis është nisur për në Los Angeles, për një udhëtim pune, pasi për të nuk ekziston një çështje Ancelotti. Ne kemi besim të plotë te trajneri dhe jemi të bindur që do të udhëheqë skuadrën drejt rezultateve pozitive”, deklaroi klubi napolitan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency