Kupa e Shqiperise

Kruja: Kualifikim që na jep frymëmarrje, tani fokusi në kampionat

Goli i Arsid Krujës mjaftoi për t’i dhënë kualifikimin Vllaznisë në gjysmëfinale të Kupës. Lojtari shkodran deklaroi në “Gol pas Goli” se ky sukses i jep frymëmarrje ekipit pas asaj ecurie të dobët në kampionat.

“Kualifikimi është një frymëmarrje. Gjendja nuk ka qenë shumë e mirë. Kualifikimi në Kupë është rezultat pozitiv, të shikojmë më tej. Unë përpiqem t’i shërbejë skuadrës aty ku ka nevojë. Duhet të punoj në shumë drejtime të tjera, jo vetëm në aspektet teknike, por edhe sa i përket agresivitetit.”

Reagim edhe në kampionat: “Gjithmonë lëvizjet nuk i përjetojmë mirë, sepse edhe ekipi shthuret disi. Duhet të fokusohemi te kampionati se është shumë i egër këtë vit, duhet të kthehemi siç ishim në fillim dhe t’i marrim pikët e plota”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency