Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Krunic: Isha shumë i tensionuar për Napolin, i kërkova gruas të mos lindte me datë 18

Rade Krunic është duke kaluar një sezon shumë të mirë, ndërsa i ka surprizuar të gjithë me formën e treguar.

Së fundmi mesfushori i Milan ka dhënë një intervistë për mediet italiane, ku ka folur për skuadrën, por jo vetëm edhe për jetën personale.

Lexo edhe:

I pyetur nëse ishte më i tensionuar në momentin kur u bë baba për herë të parë, gjë që ndodhi para disa ditësh, apo për ndeshjen e kthimit me Napolin në Champions League, Krunic habiti me përgjigjen e tij.

“Ne u kthyem vonë nga Napoli dhe më pas unë dhe gruaja ime shkuam shumë në spital për të përgatitur gjithçka për lindjen. Para ndeshjes i kisha kërkuar vetëm të mos lindte më datë 18, përndryshe nuk do të kisha mundur të isha atje sepse me Napoli ishte një ndeshje shumë e rëndësishme për ne, në dy ditë pata dy kënaqësi të pabesueshme, ishte një javë perfekte”-deklaroi Rade Krunic.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...