Kosova

Kryeziu grumbullohet për herë të parë: Krenar që do përfaqësoj Kosovën

Mirlind Kryeziu është një nga prurjet e reja të Përfaqësueses së Kosovës, pasi qendërmbrojtësi 21-vjeçar i Zyrihut pranoi ftesën e trajnerit Challandes, për të përfaqësuar vendin e origjinës së prindërve të tij.

Djaloshi zhvilloi pasditen e sotme edhe stërvitjen e parë me Përfaqësuesen kosovare, ndërsa nuk ngurroi të shprehë kënaqësinë dhe krenarinë që tashmë do të mund të japë kontributin e tij për ngjyrat e kësaj skuadre.

“Ndihem shumë mirë dhe më kanë pritur shumë mirë. Njoh një pjesë të mirë të futbollistëve të Përfaqësueses dhe ndihem krenar, që do të kem mundësi të jap kontributin tim për Kosovën. Kam folur në vijimësi me trajnerin Challandes dhe tani dua të punoj shumë, që të jem i gatshëm për të dhënë kontributin tim, nëse do të më kërkohet”, deklaroi Kryeziu për mikrofonin e Supersport.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency