Kosova

Kryeziu: Kemi shumë talent, tani të funksionojmë si grup

Mesfushori Hekuran Kryeziu foli gjithashtu për Supersport, teksa theksoi që e njeh trajneri Challandes ngase e ka pasur kundërshtar në Superligën e Zvicrës. Prioritet i zviceranit, sipas Kryeziut është përmirësimi i repartit mbrojtës.

Tani një trajner zviceran, nuk do të keni probleme me gjuhën…
Kryeziu: Edhe me trajnerin e parë te Kosova, nuk kam pasur probleme me gjuhën. Challandes flet 3 gjuhë dhe shpresoj të mësojë edhe shqipen pak. Nuk kam bashkëpunuar me të, por e kam njohur si kundërshtar në Superligën e Zvicrës.

A mendoni se është trajneri i duhur?
Kryeziu: Ajo do të shihet në vijim, por besoj që ka sjellë tashmë idetë e tij. Është njeri shumë emocionues dhe ndoshta mund të ‘ndezë zjarrin’ te Përfaqësuesja jonë. E dimë që kemi shumë talent dhe potencial, por kryesorja është të funksionojmë si grup, pasi në të kundërt do të kalojmë kohë të vështira.

Ka shumë pak stërvitje me trajnerin e ri, por a ka diçka të veçantë që ka sjellë ai?
Kryeziu: Stabilizimi i mbrojtjes është objektivi kryesor i tij. Challandes ka analizuar me detaje gabimet tona gjatë eliminatoreve të Botërorit dhe po punojmë pikërisht për t’i ndrequr ato.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency