Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Krymi kthehet në Shkodër, çështje orësh zyrtarizimi te Vllaznia

Ardit Krymi kthehet te skuadra e vendlindjes, Vllaznia. 27-vjeçari largohet nga Shakter Soligors në Bjellorusi, ku luan nga vitit 2022, për t’iu bashkuar skuadrës ku u formua si futbollist.

Mesfushori shkodrna ka arritur marrëveshjen me drejtuesit dhe në orët në vijim do të bëhet edhe zyrtarizimi.

Lexo edhe: 

Krymi do të nisë menjëherë përgatitjet për sezonin e ri nën urdhrat e trajnerit Migen Memelli, megjithatë është e madhe mundësia që të mungojë në takimin e parë europian, përballë Linfield, në Conference League, për çështje dokumentacioni.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...