Kategoria e Parë

Krymi mbetet te Vllaznia dhe firmos rinovimin

Merr fund zyrtarisht një telenovelë e merkatos, Ardit Krymi qëndron te Vllaznia. Mesfushori 22-vjeçar, ka zgjedhur të qëndrojë në Shkodër pavarësisht se sezonin që nis Vllaznia do ta luajë në Kategorinë e Parë.

Kontratë e re dy vjeçare që e mban lidhur me ngjyrat kuqeblu, natyrisht duke pranuar edhe një ulje të pagës, duke iu përshtatur politikës së klubit shkodran për reduktimin e shpenzimeve.

Në sesionin që sapo u mbyll, Krymi u përfol për një kalim të mundshëm te Skënderbeu apo Partizani, por te Vllaznia kanë këmbëngulur për të mos u privuar nga 22-vjeçari që vazhdon karrierën e tij në Shkodër, aty ku punohet për strukturimin e plotë të skuadrës.

Në ditët e fundit Vllaznia ka konfirmuar afrimin e 3 futbollistëve të huaj, mbrojtësin rumun Dan Gelu Ignat, sulmuesin brazilian Rilvo Rodrigues Pereira Junior dhe një tjetër sulmues nga Nigeria, Eziamaka Collins Ikenna.

Gjithashtu janë hedhur firmat me lojtarë nga kampionati shqiptar si Zeqaj, Dejvi Bilali apo Zogaj, ndërsa janë rinovuar kontratat edhe me Gurishtën dhe mesfushorin Arsen Hajdari.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency