Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Krymi para ndeshjes: Vllaznia do të jetë ndryshe sonte, keqardhje që nuk mund të luaj

Ardit Krymi është rikthyer së fundmi te Vllaznia, pasi ishte pjesë e Shaktar Soligors në Bjellorusi, por për arsye dokumentacioni e ka pasur të pamundur të të dhënë kontribut ndaj Lidfield.

Para sfidës së “Loro Boriçit”, lojtari shkodran shpreh keqardhjen që nuk mund të jetë në fushë.

Lexo edhe: 

“E kisha dëshirën për të luajtur sot, por për shkak të dokumentacionit nuk u bë e mundur.

Si e shoh skuadrën? Është ndërruar 70 për qind e ekipit dhe futbollistët kanë nevojë për kohë për t’u përshtatur. Besoj se sonte do të jetë një mënyrë loje tjetër.

Kjo ndeshje ka për të qenë më e mirë nga Vllaznia edhe falë mbështetjes së tifozëve.”

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Bundesliga

Borussia Dortmund nuk humb kohë, teksa vetëm pak orë pas largimit të trajnerit Edin Terziç, emëron edhe pasuesin e tij. Turku Nuri Sahin do...