Kategoria Superiore

Krymi: Viti im më i mirë, Kukësi jashtë garës për titull

Ndër futbollistët më të vlerësuar në fitoren e Vllaznisë me Kukësin është pa dyshim mesfushori Ardit Krymi, që në prononcimin në “Gol pas Goli” e pranoi se po kalon një moment shumë pozitiv në aspektin personal.

“Kemi bërë maksimumin gjithmonë, falë fjalëve të trajnerit, që na mbajnë me këmbë në tokë. Ndeshje ka shumë, është ende herët për të folur për titullin. Ky është viti im më i mire. Është viti i 7-të te Vllaznia. Ka të bëjë shumë besimi që më është dhënë në skuadër dhe po e shfrytëzoj.”

Fitorja me Kukësin: “Duke parë diferencat që janë, Kukësi nuk na vuri në vështirësi. 15 pikë nuk janë pak, Kukësi përjashtohet nga gara për titull me këtë diferencë. Ndihesh me lirshëm kur luan për të shkuar në Europë se për mbijetesë. Me punë dhe vullnet gjërat bëhen më mirë. Jemi duke e vuajtur shumë mungesën e tifozëve. Kemi shumë nevojë për ta. Pandemia nuk ka qenë avantazh.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency