Merkato

Kthehet Moratti me çudirat e tij: Lautaro te Barça? Pse jo Messi tek Interi?!

“Messi tek Interi nuk është një ëndërr e ndaluar, situata aktuale i ka përzier të gjitha kartat”. Massimo Moratti, njeriu që si president i Interit u ka dhënë tifozëve “goditjet” më interesante të merkatos në 25 vitet e fundit të historisë së ziklatër (solli në Milano nga Barcelona emra të tillë si Ronaldo (Fenomeni) dhe Eto’o) nuk e thotë për të provokuar, por si sugjerim i mbështetur në logjikë. Duke folur për “Radio Sport”, ish-presidenti i Interit,  sot “këshilltari” i Steven Zhang, argumenton:

“Mendoj që nuk është e ndaluar që Messi të vijë tek Interi, nuk ka qenë as para krizës së Koronavirusit. Messi është në fund të kontratës dhe sigurisht që do të ishte një sforco e madhe e klubit për ta marrë. Nuk e di nëse situata aktuale e ndryshon këtë qëllim për mirë apo për keq, por tani letrat janë përzier. Nuk duhet ta ekzagjerojmë, por unë mendoj se në këtë nivel ekziston mundësia për të parë gjëra të çuditshme”.

Një rikthim, në stilin e tij, në momentin kur Barcelona po këmbëngul për Lautaro Martinezin, duke hipotezuar një shkëmbim sensacional:

“Lautaro është një djalë shumë i mirë, ai kujdeset shumë për karrierën e tij dhe prandaj tifozët e duan. Duhet parë nëse do tëpërfshihet në atë që thashë më parë, pra nëse mund të shkëmbehet me Lionel Messin.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency