IPKO Superliga

Kthehet qendërmbrojtësi, Llapi firmos me Kadriun

Llapi ka rikthyer në radhët e tij mbrojtësin e qendrës, Leutrim Kadriu, i cili në 6-mujorin e fundit ishte pjesë e Lirisë së Prizrenit. Kadriu ka pranuar të jetë pjesë e klubit me kontratë 1-vjeçare e gjysmë.
25 vjeçari ka qenë pjesë e klubit nga Podujeva në edicionin 2016/17 dhe 2017/18. Pas aventurave te Vushtrria, me të cilët u inkuadrua në Superligë, dhe tek Liria për gjashtë muaj, Leutrim Kadriu rikthehet në vendlindje dhe bashkërisht me futbollistët e tjerë të skuadrës premton se do ta japë më të mirën drejt realizimit të objektivave të klubit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency