Europa League

Kualifikim i lehtë për Tottenhamin, i shënon sërish 4 gola Wolfsbergerit

Tottenhami bëhet skuadra e parë që kualifikohet në fazën e 1\8-ave të Europa League-s. Skuadra londineze përmbushi me sukses misionin, që ishte shndërruar në formalitet pas fitoren e thellë 1-4 në sfidën e parë ndaj kundërshtarit Wolfsberger. Edhe në ndeshjen e kthimit Spurs-at shënuan plot 4 gola, por këtë radhë nuk pësuan (4-0), duke u kualifikuar me rezultat të përgjithshëm 8-1.

Skuadra e Mourinhos u kursye disi në pjesën e parë, pasi shënoi vetëm një gol që mban firmën e Dele Allit, por në fraksionin e dytë futbollistët e Tottenhamit e tundën edhe tri herë të tjera rrjetën me Carlos Vinicius, Gareth Bale e sërish në fund realizoi Carlos Vinicius.

Jose Mourinho, duke marrë parasysh rezultatin e ndeshjes së parë dhe forcën e kundërshtarit, preferoi të mbante në stol emra të rëndësishëm se Harry Kane, Son Heung-min, Reguilon, Ndombele dhe Lloris.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency