Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

Kualifikimi në 1/8 e Kupës së Botës, Son: Këtë herë ia dolëm!

Pas fitores ndaj Portugalisë dhe kualifikimit në 1/8 e Botërorit Katar 2022, Heung-Min Son shprehet se është shumë i lumtur.

Duke folur për mediet lojtari i Tottenham u shpreh: “Lojtarët dhanë gjithçka, ata kurrë nuk u dorëzuan, të gjithë sakrifikuan dhe falë kësaj arritëm këtë rezultat. Ne gjithashtu u përpoqëm në 2018, por këtë herë ia dolëm. Ne ia dolëm dhe jam shumë i lumtur dhe krenar për bashkëlojtarët e mi”.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Xhuliano Skuka nis aventurën e re në Francë, ku do të jetë pjesë e Metz. Sulmuesi dibran kaloi me sukses testet mjekësore mëngjesin e...

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Premier League

Dëmtimi i Virgil Van Dijk është padyshim një lajm i keq për Jurgen Klopp, që sheh Liverpoolin e tij këtë sezon, shumë larg formës...

Francë

Transferimi i Xhuliano Skukës te Metz ishte padyshim më i bujshmi i këtyre viteve të fundit. Më i shtrenjti në historinë e kampionatit shqiptar....