Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Kualifikimi në finalen e Kupës lë pasoja, tre lojtarë shqetësojnë Luis Enriquen

Pas kualifikimit në finalen e Kupës së Francës, Paris Saint-Germain ka nisur punën për sfidën ndaj Clermont, por edhe atë të mesjavës ndaj Barcelona-s në Champions League.

Warren Zaire-Emery, Kylian Mbappe dhe Ousmane Dembele kanë punuar të diferencuar këtë të enjte në shtëpinë e PSG-së, teksa ka nisur punën me grupin edhe Barcola.

Lexo edhe:

Mbappe dhe Dembele nuk kanë asgjë për t’u shqetësuar, thjesht mbingarkesë fizike, ndërsa Zaire-Emery pritet t’i nënshtrohet përsëri ekzaminimeve, pasi ndaj Rennes u largua i dëmtuar (tërheqje muskulore).

Të tre lojtarët me shumë gjasa do të mungojnë ndaj Clermont, për të qenë gati ndaj Barcelona-s në Champions League.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Kylian Mbappe pritet që këtë verë të udhëheqë Francën në Euro 2024, me “Gjelat” që janë ndër kombëtaret pretendente për t’i shkuar turneut deri...