Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Kualifikimi për në Championsin e ardhshëm, Inter bonus skuadrës

inter
inter

Situata te Inter në kampionat duket se nuk është në ditët më të mira.

Në këto kushte, sipas raportimeve të medieve italiane, klubi “zikaltër” është duke menduar për motivimin e skuadrës që të kualifikohet për në Champions League e ardhshëm dhe që të marrë seriozisht garën për të paktën vendin e katërt në Seria A.

Lexo edhe:

Inter raportohet se po mendon t’i japë një bonus skuadrës nëse do të arrijë që në sezonin e ardhshëm të jetë pjesë e Championsit.

Ndonëse ende vendimi nuk është marrë plotësisht apo nuk është publikuar një shifër se sa do shpërblehen lojtarët, bonusi është duke u diskutuar seriozisht.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...