Kupa e Italise

Kualifikohet Milani, një tjetër derbi për 2017-ën

Milani është kualifikuar për në çerekfinalet e Kupës së Italisë, falë fitores së pastër 3-0 ndaj Veronës. Kuqezinjtë e Gattusos dominuan takimin dhe nuk e diskutuan për asnjë moment fitoren, duke shënuar 2 gola që në pjesën e parë, me anë të Susos dhe Romagnolit.

Në pjesën e dytë ishte Cutrone që vulosi fitoren me rezultatin 3-0, ndërsa deri në fund Milani krijoi edhe disa mundësi të tjera shënimi. Tani kuqezinjtë do të gjejnë në çerekfinale skuadrën tjetër të Milanos, Interin, duke na dhuruar një tjetër derbi për vitin 2017.

Takimi Milan-Inter do të luhet në periudhën mes festave të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, pikërisht më 27 dhjetor.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency