Futboll

Kujtimet për të atin përlotin Ronaldon: Ja cili është trishtimi im më i madh

Cristiano Ronaldo nuk është vetëm ai sulmuesi i ftohtë, që shënjestron portën dhe shënon gola të shumtë, duke gëzuar zemrat e miliona tifozëve dhe hidhëruar ato të miliona të tjerëve.

Portugezi ka dhënë një intervistë për “Good Morning Britain”, ku ka treguar anën e dobët të tij dhe është përlotur teksa ka folur për të atin, I cili nuk jeton prej shtatorit të 2005-ës.

Atëherë Cristiano Ronaldo ishte një 20-vjeçar, që kishte filluar të luante rregullisht te Manchester United dhe sapo kishte nisur një rrugë për të shkruar emrin e tij me gërma të arta, në historinë e futbollit.

“Trishtimi më i madh për mua, është fakti që im atë nuk e ka parë kurrë këtë që kam arritur. Jam bërë numri 1 dhe ai nuk di asgjë. Mamaja ime, vëllezërit e mi, por edhe djali im i madh, kanë parë thuajse gjithçka, ndërsa ai nuk më pa asnjëherë duke marrë çmime”, tha Ronaldo, duke u përlotur në emision.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency