Kategoria Superiore

Kukësi aktiv në merkato, firmos me një sulmues kroat

Kukësi vijon punën për kompletimin e skuadrës, teksa ka zyrtarizuar afrimin e sulmuesit të djathtë kroat Edi Basa, i cili ka firmosur për një sezon, me opsion rinovimi edhe një vit të dytë.

Futbollisti 27-vjeçar vjen nga kampionati i Maqedonisë së Veriut, pasi sezonin e fundit ka qenë pjesë e Borec, ku ka luajtur 11 ndeshje, ka shënuar tre gola dhe ka dhënë dy asiste, ndërsa sot ka bërë prezantimin zyrtar me verilindorët.

Më herët Edi Basa ka veshur fanellën e skuadrave si Istra, Zeljeznicar, Siroki Brijeg, Koper, etj., ndërsa tani do të provojë të lërë gjurmë edhe në Kategorinë Superiore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency