Kategoria Superiore

Kukësi, fjalë “të ëmbla” për Shametin: E ka derën të hapur…

Pas postimit të Shametit, edhe Kukësi zyrtarizon largimin e mbrojtësit gjirokastrit. Fjalë “të ëmbla” për kapitenin, vlerësim maksimal për sjelljen e tij prej profesionisti, por edhe një derë e hapur, për një bashkëpunim të mundshëm në të ardhmen si pjesë e stafit të Kukësit.

Postimi i klubit:

“Futboll Klub Kukësi falënderon Ylli Shametin për kontributin e dhënë me fanellën tonë.

Gjatë 6 viteve me skuadrën kuksiane, ku shumicën e kohës si kapiten, qendërmbrojtësi ka qenë një nga futbollistët më profesionistë në historinë e Klubit, si brenda ashtu dhe jashtë fushës së blertë.

35-vjeçari me skuadrën tonë arriti të fitonte titullin kampion, 2 herë Kupën e Shqipërisë si dhe Superkupën.

 

Në arenën ndërkombëtare ka luajtur rol kyç, pasi ka ndihmuar ekipin në kualifikimet europiane.

Me klasin dhe karakterin e tij prej lideri, ai iu ka dhënë gjithmonë motiv bashkëlojtarëve, duke e çuar ekipin drejt sukseseve.

“Mbreti” i topave në ajër dhe shpeshherë autor golash, gjirokastriti do të jetë gjithmonë në zemrat dhe mendjet e kuksianëve.

Një profesionist si Ylli Shameti do ta ketë gjithmonë derën e klubit hapur, edhe si pjesë e stafit teknik.”

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency