Kategoria Superiore

Kukësi gati për sezonin e ri, vetëm Gashi shqetëson Gegën!

Shtyrja e fillimit të kampionatit i ka bërë mirë Kukësit që arriti ta kompletonte skuadrën për sezonin e ri vetëm në ditët e fundit të merkatos verore. Emra si Agim Ibraimi, Gjelbërim Taipi apo edhe Ersil Ymeraj ju bashkuan skuadrës së Skënder Gegës vetëm në fillim të këtij muaji dhe nuk kishin formën e duhur fizike për të luajtur menjëherë, por tashmë pas disa javësh stërvitje Ibraimi me shokë janë gati dhe po presin me padurim ndeshjen e parë të kampionatit dhe zgjidhjen sa të më shpejtë të ngërçit të bojkotit.

Gjatë kësaj periudhe janë riaftësuar edhe disa nga lojtarët e dëmtuar dhe aktualisht i vetmi që ka probleme është sulmuesi anësor Albin Gashi i cili vazhdon të kryejë stërvitje i diferencuar për shkak të problemeve muskulore. Gashi vlerësohet shumë nga trajneri Gega teksa arriti të bindte me paraqitjet e tij edhe në dy sfidat e Europa League, prandaj rikthimi i tij i shpejtë do të ishte një lajm shumë i mirë për trajnerin Skënder Gega.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency