Futboll

Kukësi, Koliçi qëndron. Të Premten rinovimi

Enea Kolici qëndron te Kukësi. Shkon drejt përfundimit një prej telenovelave të kësaj merkatoje verore, me portierin pogradecar që ka sheshuar mosmarrëveshjet me klubin ku dha një kontribut të rëndësishëm për fitimin e titullit të parë kampion. Kolici konfirmoi për Supersport gjetjen e një akordi verbal me Kukësin për rinovimin e kontratës dhe paraditen e kësaj të premteje do të jetë në Tiranë për të hedhur firmën në marrëveshjen e re me Presidentin Gjici.

Natyrisht me marrëveshjen e re Kolici përfiton një përmirësim të ndjeshëm të aspektit financiar, ndërsa Kukësi siguron një garanci të vërtetë mes shtyllave me 30 vjecarin që vjen pas një sezoni fantastik mes shtyllave të verilindorëve falë të cilit fitoi vëmendjen edhe të klubeve nga jashtë vendit kryesisht nga kampionati francez. Në gjurmët e 30 vjecarit ishte dhe Skënderbeu, por vetë Kolici ka zgjedhur Kukësin ku do të vazhdojë të jetë një ndër elementët bazë të skuadrës që synon jo vetëm mbrojtjen e titullit por të gjithë trofetë në lojë për sezonin e ardhshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency