Kategoria Superiore

Kukësi kthehet te fitorja, mposht 0-2 Lushnjën

Kukësi me “stof” kampioni në transfertë me Lushnjën në javën e pestë të Kategorisë Superiore. Skuadra e drejtuar nga Mladen Milinkovic fitoi 0-2 në “Roza Haxhiu” ndaj Lushnjës vendase, që nuk arriti ta përuronte me rezultat pozitiv stadiumin e rikonstruktuar.

Sidrit Guri dhe Rauf Alyev shënuan dy gola brenda dy minutave lojë në të 58-ën dhe 60-ën, ndërkohë që formacioni i Artan Banos luajti që nga minuta e 47-të me një futbollist më pak, pas ndëshkimit të Spahos me karton të kuq. Me këtë fitore Kukësi ngjiten në kuotën e 10 pikëve, ndërsa Lushnja mbetet e fundit me vetëm 2 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency