Kategoria Superiore

Kukësi mposhti Vllazninë, Gega e ndoqi ndeshjen nga spitali në Turqi me Digitalb Kudo!

Skënder Gega është në gjëndje shumë më të mirë shëndetësore dhe shumë shpejt pritet të rikthehet në Shqipëri për të vazhduar punën e tij në stolin e Kukësit. Trajneri i verilindorëve i cili po kurohet në Stamboll nga COVID-19, nuk mund ta humbiste fitoren spektakolare të skuadrës me shifrat 4-2 ndaj Vllaznisë dhe e gjeti mundësinë për ta ndjekur këtë ndeshje nëpërmjet telefonit të tij me Digitalb Kudo, siç shikohet edhe në këtë foto nga spitali në Turqi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency