Abissnet Superiore

Kukësi në ndjekje të Skënderbeut, Partizani për konfirmim

Kategoria Superiore do të vijojë sot me katër ndeshjet e tjera të javës së 6-të, ndërsa spikat sfida në ‘Zeqir Ymeri’, mes Kukësit dhe Teutës. Vendasit do të kërkojnë fitoren, për të mos u shkëputur shumë nga Skënderbeu kryesues, ndërsa Teuta vjen pas 3 takimesh pa fitore dhe do të kërkojë të mos dalë pa pikë nga kjo transfertë.

Vllaznia e Flamurtari, të cilat ndanë nga një pikë të enjten në ‘Loro Boriçi’, do të udhëtojnë sot drejt Kamzës dhe Laçit, me synimin e vetëm, rikthimin te fitorja. Partizani i Iulianos do të presë Luftëtarin, me dëshirën për t’u konfirmuar, pas fitores së vështirë në Durrës. Nga ana tjetër, gjirokastritët vijnë në këtë takim, pas humbjes me Kamzën dhe disa problemeve të brendëshme në ekip.

Ndërkohë të dielën, Skënderbeu fitoi me rezultatin 4-1, ndaj Lushnjës dhe kryeson i qetë renditen e kampionatit.

Kukësi-Teuta 14:00 Supersport 2
Laçi-Flamurtari 14:00 Supersport 3
Kamza-Vllaznia 14:00 Supersport 4
Partizani-Luftëtari 17:00 Supersport 2

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency