Futboll

Kukësi në Ohër, Henrike bashkohet me grupin

Kukësi është zhvendosur në Ohër për pjesën e dytë të fazës përgatitore duke evituar temperaturat e larta në vendin tonë. Skuadra e drejtuar nga trajneri Mladen Milinkovic është akomoduar në qytetin maqedonas prej tre ditësh dhe ka nisur punën nën urdhrat e trajnerit serb, i cili synon të ndërtojë një grup që të konkurrojë sërish për titullin kampion. Kërçiku nuk është bashkuar ende me skuadrën, ndërsa me grupin është bashkuar blerja më e fundit, braziliani Henrike. Trajneri Milinkovic e ka pothuajse të gjithë kontigjentin në dispozicion. Shefi i kliubit Jonuz Hallaçi jep disa detaje në lidhje me këtë pjesë të fazës përgatitore.

Në datën 23 Gusht, Kukësi do të sfidojë në një ndeshje miqësore skuadrën e Teutës dhe Hallaçi e pranon se gjatë këtyre ditëve të vitit është shumë e vështirë që të gjesh kundërshtarë për të kolauduar sa më shumë skuadrën në teste miqësore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency