Kategoria Superiore

Kukësi nuk vonon, prezanton edhe Harallamb Qaqin

Harallamb Qaqi është futbollisti i radhës që ka nënshkruar me Kukësin. 24-vjeçari, që më parë ka luajtur edhe Kombëtaren Shqiptare U-21 dhe në kampionatin italian, ka nënshkruar një kontratë njëvjeçare me klubin verilindor, me opsion rinovimi edhe për një vit tjetër.
Harallamb Qaqi luan në pozicionin e qendërmbrojtësit dhe njohës i mirë i Kategorisë Superiore, pasi në 2 sezonet e fundit ka luajtur rregullisht në kampionatin shqiptar.

Në dy sezonet e qëndrimit të tij tek Laçi, Qaqi ka qenë një nga pikat e referimit në mbrojtje, teksa ka mundur të shënojë 3 gola në këtë periudhë. Gjithashtu Qaqi ka qenë pjesë e kombëtareve të moshave, teksa me Kukësin shpreson të hedhë një tjetër hap përpara në karrierë, duke qenë se pretendimet e verilindorëve janë për të shkuar sa më larg në Europë si dhe për të rikthyer titullin kampion në “Zeqir Ymeri”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top