Kategoria Superiore

Kukësi pa pretendime ka në dorë fatet e 3 skuadrave për mbijetesën!

Në një garë të etshme për qëndrimin në Superiore në këtë fundsezoni, që si rrallë herë ka qenë e tillë deri në fund, një pjesë të rëndësishme të fateve të ekipeve që janë në garë mund ta vendosë mbi të gjitha, një skuadër, Kukësi. I zhveshur nga objektivat dhe e vetmja që nuk lufton për asgjë, Kukësi mund të ketë në dorë fatin e Skënderbeut, Bylisit dhe Kastriotit në këtë fundkampionati, teksa me të 3-ja do të përballet në këto 3 javë të fundit. Si një skuadër në mënyrë të padiskutueshme me cilësi të jashtëzakonshme, por që pati një vit jo mes shumë luhatjeve, Kukësi në këtë fund sezoni ka mundësinë për të vlerësuar maksimalisht garën, për të dhënë maksimumin ndaj 3 rivalëve dhe për të mos lëshuar askund. Formula fituese për të 3 kundërshtarët e Kukësit në këtë fundkampionati me siguri do të jetë në pikët që do të marrin ndaj verilindorëve. Ajo që do të arrijë të ndalë Kukësin me shumë mundësi do të jetë dhe e shpëtuar. Dhe në një vit që Kukësi nuk arriti të ishte protagonist në garën për trofeun, gjithsesi Kukësi ka shansin për të përcaktuar garën, këtë herë atë të mbijetesës, ku fati i Bylisit, Skënderbeut dhe Kastriotit do të varet mbi të gjitha nga ata.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency