Kategoria Superiore

Kukësi përforcon sulmin, Mark Van Basten nënshkruan për dy vite

Pasi njoftoi afrimin e Emiliano Mustës dhe Ilir Avdylit, Kukësi ka bërë edhe goditjen e tretë në këtë merkato verore, duke marrë në skuadër sulmuesin Mark Van Basten Çema.

21-vjeçari ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me verilindorët, një shenjë kjo që këta të fundit besojnë shumë te talenti i sulmuesit, që më herët ka qenë pjesë e Dinamos.

Mark Van Basten Çema luajti pak ditë më parë në një turne futbolli, ku përfaqësoi Çamërinë dhe shkëlqeu duke u bërë protagonist me golat e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency