Abissnet Superiore

Kukësi prezanton fanellat e sezonit të ri

Kukësi prezanton uniformat me të cilat do të paraqitet në sezonin e ardhshëm futbollistit. Klubi verilindor ka zgjatur bashkëpunimin me “JOMA ALBANIA”, sponsorin teknik, edhe për vitin e ardhshëm. Fanella e parë kuptohet është ajo blu, ndërsa për të dytën, që përdoret në transferta, mbizotëron e bardha me ca shirita të vegjël blu. Fanella e tretë është kryesisht e verdhë me ca shirita të zinj.

Njoftimi i Kukësit:

“Futboll Klub Kukësi ka kënaqësinë të prezantojë fanellën e re për sezonin 2021-2022. Pas një viti bashkëpunim me kompaninë “JOMA ALBANIA”, klubi ka vendosur të zgjasë bashkëpunimin dhe për sezonin 2021-2022 do të jetë i njëjti sponsor teknik…”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency