Kategoria Superiore

Kukësi, prova e vërtetë për forcën e Bylisit!

Një javë pa kampionat mund ta ndihmojë një skuadër, sidomos kur vjen pas një disfate, megjithatë ende nuk kemi nga ta dimë nëse raundi pushim e ka ndihmuar apo jo Bylisin. Humbja ndaj Skënderbeut, e para në shtëpi në këtë sezon dhe e para në kampionat që nga 24 gushti duket se deri diku e ktheu me këmbë në tokë ekipin që këtë edicion u ngjit në Superiore nga Kategoria e Parë. Renditja vijon të jetë një bekim aq sa tek ballshiotët vijojnë të shikojnë me krenari klasifkimin në çdo kronikë të mundshme, por duket se që tani ka ardhur çasti për të treguar nëse kjo skuadër ka vërtetë diçka të veçantë apo entuziazmi i fillimit dhe rrëzimet surprizuese të kundërshtarëve kanë qënë arsyet se përse Bylisi i Dovedan është në një pozicion ku as tifozi më i zjarrtë nuk do e kishte parashikuar. Rivali i rradhës, nuk ka më asnjë hapësirë për të gabuar, Kukësi është në një pikë ku sfida me Bylisin ka marrë përmasat e një finaleje dhe ky nuk është lajmi më i mirë për mallakastriotët  sepse në Elbasan do të gjejnë përballë një kundërshtar me thikë ndër dhëmbë. Deri më tani arma më e fortë e Bylisit ka qënë grupi dhe tani është çasti për të treguar nëse ky grup ka aq forcë për të kaluar momentin e parë jo të sezonit, për të kuptuar nëse ky Bylis është i veçantë apo jo….

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency