Abissnet Superiore

Kukësi rinis stërvitjen, mungon trajneri italian Longo

Pas tri ditësh pushim, Kukësi ka rinisur sot stërvitjen, por këtë herë jo nën drejtimin e italianit Diego Longo, i cili nuk është kthyer ende nga Italia, ku fluturoi menjëherë pas ndeshjes me Teutën.

Seancën e ka drejtuar përgatitësi atletik Iris Selimi, ndërsa klubi verilindor zbulon se trajneri Longo pritet të mbërrijë pasditen e sotme në Tiranë dhe nga nesër do të vijojë normalisht punën.

Tekniku italian dha sinjale lamtumire në përfundim të ndeshjes me Teutën, teksa burime për Supersport konfirmuan se ai ka mbetur i pakënaqur nga ndërhyrjen e drejtuesve, por tashmë gjithçka mes palëve është sheshuar dhe do të vijojë normalisht punën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency