Kupa e Shqiperise

Kukësi-Skënderbeu/ Atmosferë miqësore para gjysmëfinales së parë (Foto)

Kukësi dhe Skënderbeu do të përballen në orën 16:00, në sfidën e parë të vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë, trofe që të dy skuadra te synojnë për të shpëtuar sezonin.

Të dy ekipet kanë mbërritur në ambientet e stadiumit “Kamza” rreth orës 14:00, ndërsa është vënë re një atmosferë tejet miqësore mes palëve, në prag të një sfide mjaft të rëndësishme.

Dy trajnerët Gjoka dhe Shehi, por edhe futbollistët e të dy skuadrave, janë parë të përshëndeten dhe shkëmbejnë batuta me njëri-tjetrin, duke konfirmuar klimën e mirë që ekziston mes dy klubeve.

Vlen të theksohet se Kukësi dhe Skënderbeu kanë pasur një rivalitet mjaft të bukur sportiv në vitet e fundit, ku kanë dueluar për titullin kampion.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency