Kategoria Superiore

Kukësi zyrtarizon largimin e menaxherit të klubit, Naim Halili

 

Atë që presidenti i Kukësit, Safet Gjici, e konfirmoi në një prononcim për Supersport, klubi verindindor e zyrtaizoi nëpërmjet një njoftimi për shtyp.

Në këtë qëndrim zyrtar thuhet se Naim Halili nuk do të jetë më menaxher i klubit të Kukësit, duke e argumentuar këtë vendim me thyerjen e rregullores së brendshme, por pa dhënë më shumë detaje. Gjici u shpreh për Supersport se Naim Halili merrej me punë që nuk i takonin, ndaj dhe kishte vendosur ta largonte nga posti që mbante, edhe pse ai konsiderohej krahu i djathtë i tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top