Bundesliga

Kumbulla drejt shtatë herë kampionëve, Roma në sulm për francezin që shkëlqeu në Europë

Torino vazhdon të insistojnë për shërbimet e Marash Kumbullës. Braziliani Bremer do të largohet (Interi në avantazh me rivalët) dhe trajneri Ivan Juric ka kërkuar t’i sjellin 22-vjeçarin nga Malësia e Madhe.

Kroati e njeh mirë lojtarin e kombëtares shqiptare, me të cilin punoi te Hellas Verona. Jose Mourinho ka miratuar largimin e Kumbullës, ndërkohë që te Roma kanë piketuar zëvendësuesin e tij.

Drejtori sportiv i fituesve të Conference League, Tiago Pinto ka nisur punën për të siguruar shërbimet e Evan Ndicka, pjesë e Eintracht Frankfurt.

22-vjeçari francez luan në qendër dhe krahun e majtë të mbrojtjes. Ai ka edhe një vit kontratë me klubin gjerman, që kërkon 20 milionë euro për ta lënë të lirë.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

La Liga 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Real Sociedad
0
0
0
0
0
0
0
0
2Elche
0
0
0
0
0
0
0
0
3Celta de Vigo
0
0
0
0
0
0
0
0
4Cadiz
0
0
0
0
0
0
0
0
5Rayo Vallecano
0
0
0
0
0
0
0
0
6Real Madrid
0
0
0
0
0
0
0
0
7Villarreal
0
0
0
0
0
0
0
0
8Barcelona
0
0
0
0
0
0
0
0
9Atletico Madrid
0
0
0
0
0
0
0
0
10Sevilla
0
0
0
0
0
0
0
0
11Mallorca
0
0
0
0
0
0
0
0
12Almeria
0
0
0
0
0
0
0
0
13Valencia
0
0
0
0
0
0
0
0
14Athletic Club
0
0
0
0
0
0
0
0
15Espanyol
0
0
0
0
0
0
0
0
16Real Betis
0
0
0
0
0
0
0
0
17Getafe
0
0
0
0
0
0
0
0
18Real Valladolid
0
0
0
0
0
0
0
0
19Osasuna
0
0
0
0
0
0
0
0
20Girona
0
0
0
0
0
0
0
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency