Futboll

Kupa e Afrikës, 3 ndeshje dhe asnjë gol, supersfida Kamerun-Ganë nuk prodhon fitues

Asnjë gol në 3 ndeshje. Raundi i dytë i sfidave në grupe të Kupës së Afrikës është mbyllur me tre rezultate 0-0 që nuk kanë përmbushur aspak pritshmëritë e tifozëve. Nuk prodhoi fitues sfida më e rëndësishme e ditës së shtunë ajo mes Kamerunit dhe Ganës, me skuadrën që gjithsesi mori një barazim të vlefshëm që pothuajse e ka kualifikuar në fazën tjetër Kamerunin. Me 4 pikë në 2 ndeshje “luanët e pamposhtur” kryesojnë grupin F, ndërkohë që Gana dhe Benini kanë nga 2 pikë, pasi edhe këta të fundit ngecën në një barazim pa gola në ndeshjen ndaj Guinea Bissau. Në grupin E ndërkohë Mauritania ndali Angolan në një barazim pa gola duke lënë gjithçka të hapur përsa i përket çështjes së kualifikimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency