Futboll

Kupa e Afrikës, ngec Tunizia, fitojnë Bregu i Fildishtë dhe Mali

Bregu i Fildishtë iu kundërpërgjigj Marokut dhe mori gjithashtu tre pikët e para në grupin D të Kupës së Afrikës. Në Al Salam Stadium në Cairo vendosi një gol i Kodija në minutën e 65-të, me Bregun e Fildishtë që mposhti 1-0 Afrikën e Jugut. Në grupin E zhgënjeu Tunizia që barazoi 1-1 ndaj Angolës. Në Suez, golit të Msakni me penallti në minutën e 34-t iu kundërpërgjigj Djalma në të 73-ën. Bëri detyrën në këtë grup Mali që mposhti lehtësisht me shifrat e thella 4-1 Mauritaninë, duke marrë kreun e grupit falë edhe dy golave të realizuar nga Adama Traore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency