Futboll

Kupa e Shqipërisë, Partizani ‘nxjerr dufin’ ndaj Naftëtarit

Në kampionat mbyll renditjen me 1 pikë dhe zero gola të shënuar, por në Kupën e Shqipërisë, Partizani tregohet i pakursyer ndaj modestëve të Naftëtarit. Pas fitores në Kuçove, 6-2, ekipi i Iulianos ka marrë një tjetër fitore të thellë, plot 7-0 sot në ndeshjen e kthimit, duke u kualifikuar me rezutatin e përgjithshëm 13-2.

Jurgen Bardhi shënoi dopietë, ndërsa golin e gjetën edhe afrimet verore si Xhixhiua, Basrak, Adorjan, Herrera dhe Shahinasi. Naftëtari e mbylli ndeshjen me 10 futbollistë, pas kartonit të kuq të marrë 10 minuta nga fundi.

Partizani do të rikthehet të luajë në kampionat, të hënën e 2 tetorit, ku do të presë Lushnjën në ‘Selman Stërmasi’. Ndeshja do të startojë në orën 17:00 dhe do të transmetohet në Supersport 3.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency