Miqesore

Kuqezinjtë e Nevil Dedes mposhtin Kosovën U19 në Drenas

U zhvillua sot në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit, miqësorja mes Kosovës U19 dhe Shqipërisë U19, sfidë e cila u mbyll me triumfin 1-3 të kuqezinjve të drejtuar nga Nevil Dede.

Shqipëria e nisi mjaft mirë takimin dhe ushtroi presion, por golin e parë e gjeti Kosova, në minutën e 33-të të pjesës së parë. Reagimi i kuqezinjve ishte në lartësinë e duhur, teksa gjetën golin dy herë sulmuesi i Tiranës Muçi dhe një herë Broja, duke përmbysur rezultatin 1-3 në favor të Shqipërisë.

Vetëm dy ditë më vonë, në Prishtinë do të zhvillohet edhe miqësorja e dytë mes këtyre dy skuadrave, takime këto që po përdoren nga trajnerët respektivë, për të parë nga afër talente të reja.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency