Kombëtare

Kuqezinjtë kryejnë seancën e tretë stërvitore, të gjithë në dispozicion të Rejas

Kombëtarja shqiptare zhvilloi këtë pasdite seancën e dytë për këtë të martë dhe të tretën në radhë, me ekipin që u shfaq sërish në humor gjatë stërvitjes në kompleksin Tropikal.

Në prag të ndeshjeve eliminatore me Francën dhe Islandën, të vlefshme për Euro 2020-ën, trajneri Edi Reja në fillim të seancës kishte sërish të gjithë lojtarët në dispozicion dhe lajmi pozitiv ishte mungesa e dëmtimeve në prag të këtyre përballjeve, të cilat në sfidat e fundit të Shqipërisë e kishin penalizuar jo pak skuadrën duke patur shpeshherë problem me infermierinë e sidomos me element të rëndësishëm të ekipit.

Gjithsesi në mesin e seancës shfaqën disa probleme muskulore, për shkak të ngarkesës që kanë patur gjatë fundjavës, Frederik Veseli dhe Ledian Memushaj, edhe pse nuk flitet për gjëra serioze dhe kjo nuk duhet të përbëjë ndonjë problem për stafin teknik.

Si zakonisht seanca stërvitore filloi me disa ushtrime të lehta fizike, kryesisht shkrydhje, me ekipin që më pas vazhdoi përgatitjet pas 15 minutave të zakonshme të lejuara me mediat, duke u përqendruar dhe në disa përgatitje taktike për sfidën e radhës me Francën, që do të luhet me datë 7 shtator.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency